biorezonans-omnie

Kim jestem?

Nazywam się Marek Olejniczak. Z wykształcenia jestem zielarzem, naturoterapeutą, specjalistą medycyny informacyjnej (biorezonans), geologiem. W swoim gabinecie z powodzeniem prowadzę terapie ziołowe oraz zajmuję się diagnostyką obciążeń organizmu przy użyciu urządzenia Bicom.

Specjalizuję się w naturoterapii m.in. przewlekłych infekcji: bakteryjnych i wirusowych, pasożytniczych, pierwotniakowych i grzybiczych (t.j. lamblie, kandydoza, glista ludzka, owsiki, gronkowiec złocisty, chlamydia pneumonia, borelioza i wszelkie jej koinfekcje – babesia, bartonella i.in.), chorób reumatologicznych, refluksu i innych chorób układu pokarmowego, nietolerancji i alergii pokarmowych.

Zajmuję się też innymi problemami zdrowotnymi n.p.: spadek poziomu witalności u mężczyzn, problemy z koncentracją i pamięcią, przewlekły stres. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i holistycznie dobierając terapię ziołową, biorezonansem, suplementację i zalecenia dietetyczne co znacznie skraca czas kuracji i zwiększa jej efektywność.

Certyfikaty

Ustawicznie podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe »
Zachęcam do zapoznania się z moimi certyfikatami.

CERTYFIKATY