Testy alergiczne i odczulanie


Terapia biorezonansowa to wysoce skuteczna metoda leczenia różnego rodzaju alergii. Zachęcamy do skorzystania z zabiegów z zakresu odczulania przeprowadzanych w naszym wrocławskim gabinecie.

Alergia – co to takiego?

Alergię najprościej zdefiniować można jako nieprawidłową reakcję układu immunologicznego na występujące w środowisku alergeny, które w prawidłowych warunkach powinien on ignorować. Jest ona nabyta, a co za tym idzie – pojawia się wyłącznie po kontakcie z czynnikiem wywołującym, jedynie wówczas, gdy komórki układu immunologicznego nauczyły się go rozpoznawać. Objawy alergii występować mogą w każdym wieku. W krajach wysoko rozwiniętych z tego typu dolegliwościami boryka się około 30% populacji.

Terapia

W naszym wrocławskim gabinecie mogą Państwo odczulać następujące rodzaje alergii: alergiczne zapalenie spojówek, alergiczny nieżyt nosa, alergie na owady, alergie na metale, alergie wziewne, uczulenie na roztocze kurzu domowego oraz atopowe zapalenie skóry. Co ważne, po przeprowadzonym odczulaniu pacjent może bez obaw przebywać w środowisku, które dotychczas wywoływało przykre objawy alergii oraz spożywać uczulające w przeszłości pokarmy.

Oferujemy również kompleksowe testy z zastosowaniem atestowanego aparatu BICOM, pozwalające na zdiagnozowanie alergenów wziewnych, pokarmowych oraz własnych. Cena odczulania to 60-70 złotych w przypadku 1 – 2 alergenów jednocześnie, a diagnostyki – od 3 do 180 złotych. Testy w pakietach to natomiast wydatek rzędu 300 – 450 złotych.

 

*efekty zabiegów mogą różnić się w zależności od indywidualnych predyspozycji