Nazywam się Marek Olejniczak. Z wykształcenia jestem zielarzem, naturoterapeutą, specjalistą medycyny informacyjnej (biorezonans), geologiem.
W swoim gabinecie z powodzeniem prowadzę terapie ziołowe oraz zajmuję się diagnostyką obciążeń organizmu przy użyciu urządzenia Bicom. Specjalizuję się w naturoterapii m.in. przewlekłych infekcji: bakteryjnych i wirusowych, pasożytniczych, pierwotniakowych i grzybiczych (t.j. lamblie, kandydoza, glista ludzka, owsiki, gronkowiec złocisty,  chlamydia pneumonia, borelioza i wszelkie jej koinfekcje – babesia, bartonella i.in.), chorób reumatologicznych, refluksu i innych chorób układu pokarmowego, nietolerancji i alergii pokarmowych. Zajmuję się też innymi problemami zdrowotnymi n.p.: spadek poziomu testosteronu u mężczyzn, problemy z koncentracją i pamięcią, przewlekły stres.
Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i holistycznie dobierając terapię ziołową, biorezonansem, suplementację i  zalecenia dietetyczne co znacznie skraca czas kuracji i zwiększa jej efektywność.

 

 

Facebook