Terapia antynikotynowa

rzuć palenie wrocławOd dłuższego czasu bezskutecznie zmagasz się z nałogiem nikotynowym? Nasz wrocławski gabinet oferuje terapię antynikotynową z wykorzystaniem biorezonansu, która uznawana jest za najskuteczniejszą pomoc w zakresie walki z paleniem.

Kto może skorzystać z takiej terapii?

Główną zaletą tego typu terapii antynikotynowej jest fakt, iż już jeden zabieg jest w stanie całkowicie uwolnić pacjenta od głodu nikotynowego. Zdecydować mogą się na niego zarówno osoby palące od niedawna, jak i te z wieloletnim stażem. Terapia ta jest skuteczna tak u osób palących niewielkie ilości, jak i wypalających kilka paczek papierosów dziennie. Cena podstawowej terapii antynikotynowej w naszym gabinecie to 80 złotych. Za jej wersję kompleksową, połączoną z oczyszczaniem organizmu, zapłacić należy 150 złotych.

Główne zalety leczenia

Poza natychmiastowym efektem, do zalet terapii antynikotynowej z zastosowaniem biorezonansu magnetycznego zaliczyć można również jej bezbolesność oraz nieinwazyjność. Opiera się ona o wykorzystywanie drgań elektromagnetycznych, które występują również w ludzkim organizmie. Co więcej, brak tutaj skutków ubocznych, a zabiegu tego nie można wykonywać jedynie u pacjentów z rozrusznikiem serca, padaczką oraz kobietom w ciąży. Rozstając się z nałogiem nikotynowym ciśnienie krwi spada i w znaczący sposób zmniejsza się ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego. Co więcej, wyostrzeniu ulegają zmysły węchu oraz zapachu, a nieprzyjemny zapach z ust i duszności – znikają.

Artykuły powiązane:

Facebook