Borelioza - Terapia

biorezonans 2W przypadku leczenia boreliozy istotnym jest również, aby przebadać się pod kątem towarzyszących tej chorobie koinfekcji. Żeby zyskać całkowitą pewność pacjent powinien poddać się testom, na podstawie których będzie można jednoznacznie stwierdzić, czy występujące objawy są skutkiem boreliozy, czy też innych infekcji. Nasz gabinet oferuje możliwość wykonania pełnej diagnostyki. Dostępny pakiet umożliwia przeprowadzenie szczegółowej analizy pod kątem ponad 60 szczepów drobnoustrojów, które są przenoszone przez kleszcze.

Leczenie boreliozy – powrót do zdrowia

Wybór metody i długości leczenia zależy w głównej mierze od samego etapu choroby – jest to stosunkowo długi i skomplikowany proces. Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy to nasza specjalność. Nasz gabinet oferuje terapie ziołami, biorezonansem, a także wspomaganie procesu leczenia odpowiednią dietą. Terapia jaką Państwu oferujemy jest leczeniem alternatywnym dla antybiotykoterapii, ale może też być leczeniem towarzyszącym w przypadku gdy u osoby chorej aktualnie są stosowane antybiotyki.

Antybiotykoterapia ILADS jest stosowana bardzo długo z uwagi na to, że pacjenci przyjmują leki przez okres kilku – kilkunastu miesięcy w bardzo dużych dawkach. Biorezonans oraz zioła wspomagają właściwe funkcjonowanie poszczególnych organów człowieka, takich jak wątroba, nerki czy układ krążenia.

Zwróćmy uwagę na swój organizm i pojawiające się niepokojące objawy chorobowe. Im wcześniej podejmiemy się leczenia boreliozy, tym wcześniej uda się cieszyć pełnią zdrowia. Nie ma nic ważniejszego niż pełnia zdrowia i dobre samopoczucie, dlatego jeśli podejrzewasz , że jesteś chory na boreliozę oddaj się w ręce fachowców i wykonaj badanie potwierdzające. Nasz gabinet biorezonansu chętnie udzieli niezbędnej pomocy.

Artykuły powiązane:

Facebook