Borelioza - Leczenie

wynii badań na boreliozęBorelioza to bardzo niebezpieczna choroba, której skutki mogą być długofalowe i potrafią objąć cały organizm. Dlatego też niezwykle ważna w tym przypadku staje się właściwa i odpowiednio szybka diagnostyka, jak również wdrożenie odpowiedniego leczenia. Przewlekła borelioza jest zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem i może pozostawiać w organizmie człowieka trwałe następstwa.

Właściwe leczenie sposobem na powrót do zdrowia

Należy pamiętać, iż ukąszenie kleszcza nie w każdym przypadku stanowi podstawę do rozpoczęcia terapii antybiotykowej. Żeby uzyskać pewność należy poddać się początkowo odpowiednim badaniom, które wykonać możecie Państwo w naszym gabinecie. Od kilku lat zajmujemy się problemami związanymi z boreliozą oraz jej koinfekcjami i ich leczeniem (na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska), dlatego zyskują Państwo pewność uzyskania fachowej pomocy i szybkiego powrotu do zdrowia. Oferujemy również kompleksowe wsparcie i doradztwo w procesie wspomagania organizmu przez cały okres trwania terapii. Stawiamy na budowanie właściwej odporności organizmu poprzez stosowanie ziołolecznictwa, odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej.

Diagnostyka i leczenie boreliozy nie należą do najłatwiejszych. Posiadamy jednak odpowiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności, dzięki którym możemy pomóc naszym pacjentom w walce z chorobą oraz w powrocie do pełni zdrowia.

Artykuły powiązane:

Facebook